Praneškite apie nepageidaujamas reakcijas

2009-03-25

 

UAB "Lex ano" rūpinasi vaistų saugumu. Tam sukurta farmakologinio budrumo - nepageidaujamų reakcijų ar kitų su vaistiniu preparatu susijusių problemų nustatymo, vertinimo, pranešimo ir tokios rizikos prevencijos, sistema.

Spontaninių nepageidaujamų reakcijų į vaistą pranešimas - svarbi šios sistemos dalis, leidžianti surinkti daugiau informacijos apie po registravimo vartojamus vaistus, tiksliau įvertinti naudos ir rizikos santykį, laiku nustatyti pavojaus signalus. Todėl norime paraginti visus gydytojus, vaistininkus ir kitus sveikatos priežiūros specialistus, įtarus sunkią nepageidaujamą reakciją į mūsų platinamus vaistus (lygiagrečiai importuojamus), pranešti apie jas įmonės Kvalifikuotam asmeniui. Taip pat raginame ir pacientus, įtarus nepageidaujamą vaistų poveikį, informuoti apie tai savo gydytoją.


Primename, kad įtarus sunkią su UAB "Lex ano" importuojamų vaistinių preparatų vartojimu susijusią nepageidaujamą reakciją, būtina atsiųsti UAB "Lex ano" pranešimą el. paštu - nepageidaujama.reakcija@lexano.lt arba faksu - 8 5 22 373 01 arba adresu UAB "Lex ano", Naugarduko g. 3, LT-03231 Vilnius.

 
Nepageidaujamos reakcijos forma.

Naujienos